Konferencja WallStreet 27

Największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Polsce

26-28 maja 2023 r., hotel Gołębiewski, Karpacz

Konferencja WallStreet 27 to największe w Polsce spotkanie inwestorów indywidualnych z przedstawicielami spółek, instytucji i innych podmiotów tworzących rynek kapitałowy. Poza solidną dawką wiedzy na temat inwestowania, WallStreet dostarcza także wiele możliwości do nawiązania kontaktów prywatnych i biznesowych. Spędź inspirujący weekend w Karpaczu, z którego korzyści czerpać będziesz przez cały rok.

Sprzedaż biletów na WallStreet 27 już trwa. Kliknij w poniższy link i sprawdź ofertę.

Weekend pełen inwestycyjnych inspiracji

Jak co roku, na konferencji WallStreet 27 również przewidujemy bogaty program merytoryczny. Od piątku do niedzieli odbędzie się kilkadziesiąt wykładów, prezentacji i paneli dyskusyjnych, w których udział wezmą czołowi eksperci polskiego rynku kapitałowego.

W programie konferencji, której szczegóły będziemy sukcesywnie ogłaszać w najbliższych tygodniach, znajdą się m.in. następujące tematy:

 • inwestowanie w czasach wojny
 • ochrona kapitału przed inflacją
 • analiza fundamentalna
 • analiza techniczna
 • inwestowanie na rynkach zagranicznych
 • inwestowanie pasywne
 • inwestycje alternatywne
 • nowe trendy w inwestowaniu
 • nowe regulacje na polskim rynku
 • oraz wiele innych

Wykłady, prezentacje i panele dyskusyjne odbywać będą się równolegle w czterech salach Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Na WallStreet 27 każdy będzie mógł ułożyć własny program, który odpowiadał będzie potrzebom i oczekiwaniom.

Najnowsze informacje dotyczące programu WallStreet 27 zawsze znajdziesz już wkrótce w zakładce Program.

Twarzą w twarz z giełdą

Nieodłącznym elementem konferencji WallStreet są także spotkania inwestorów z przedstawicielami spółek. Zaprezentuje się pełen przekrój polskiego rynku: od największych spółek z WIG20, przez liczne firmy z głównego rynku GPW oraz NewConnect, aż po podmioty, które dopiero zamierzają debiutować na giełdzie. Dodatkowo, na WallStreet 27 pojawią się reprezentanci domów maklerskich, firm inwestycyjnych oraz instytucji tworzących polski rynek kapitałowy, z Giełdą Papierów Wartościowych na czele.

Stoiska wystawców dostępne będą zarówno w otwartych przestrzeniach hotelowych, które dostępne będą przez cały czas trwania konferencji, jak również w trakcie Targów Twoje Inwestycje. To wyjątkowe wydarzenie, w ramach którego na jednej przestrzeni wystawienniczej zaprezentuje się kilkadziesiąt wystawców z różnych segmentów rynku kapitałowego.

Imprezy towarzyszące

Cenne doświadczenia dotyczące inwestowania (i nie tylko) wymieniać można nie tylko w czasie wykładów i kuluarowych rozmów. Na uczestników WallStreet 27 czekają także imprezy towarzyszące:

 • w piątek uroczysta gala połączona z koncertem gwiazdy polskiej estrady oraz wręczeniem nagród dla Herosów Rynku Kapitałowego
 • w sobotę grill, w trakcie którego w luźnej atmosferze będzie można zrelaksować się i nawiązać nowe znajomości

Po zakończeniu konferencji, wielu uczestników korzysta jeszcze z licznych atrakcji Karpacza i okolic, do których należą m.in.: Śnieżka, Świątynia Wang, zapora na Łomnicy, Dziki Wodospad, Muzeum Sportu i Turystyki, Muzeum Zabawek czy letni tor saneczkowy. W drodze do lub z Karpacza, można zatrzymać się w Jeleniej Górze, Dolinie Pałaców i Ogrodów lub we Wrocławiu.

Jesteś zdecydowany? Chcesz uczestniczyć w WallStreet 27? Skorzystaj z promocyjnych cen i zgłoś swój udział w konferencji już teraz!

Jak dojechać?

Po krótkiej przerwie powracamy do Karpacza. Konferencja WallStreet 27 odbędzie się w znanym wszystkim uczestnikom naszych konferencji hotelu Gołębiewski.