Title

Adwokaci i Radcowie Prawni Żyglicka i Wspólnicy spółka partnerska

 
 

Od 2001 roku tworzymy jedną z największych i najnowocześniejszych firm prawniczych w Polsce

W skład naszego zespołu wchodzi ponad dwudziestu doświadczonych prawników, których specjalizacje idealnie sprawdzają się w projektach, jakie realizujemy.

Jako firma spełniająca najwyższe standardy usług prawnych, w kwietniu 2013 roku otrzymaliśmy członkostwo międzynarodowego stowarzyszenia firm prawniczych „International Alliance of Law Firms”

W prestiżowym rankingu Rzeczpospolitej w 2017 roku zajęliśmy 30 miejsce w kraju pod względem osiągniętych przychodów

Jesteśmy również jedyną kancelarią na Śląsku, która posiada uprawnienia Autoryzowanego Doradcy Rynku NewConnect, prowadzonego przez Giełdę Papierów Wartościowych

Obecnie reprezentujemy interesy kilkudziesięciu podmiotów gospodarczych

Naszymi klientami są korporacje, holdingi, firmy z sektora MSP, instytucje publiczne, jednostki samorządu terytorialnego oraz podmioty z branży medycznej. Z powodzeniem doradzamy wielu spółkom notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Doskonale sprawdzamy się w działaniach projektowych, które rozpoczynamy od precyzyjnego określenia celu i ustalenia oczekiwanego przez klienta efektu biznesowego

Każdy zespół projektowy otrzymuje mentora w postaci jednego z ośmiu wspólników Kancelarii, co gwarantuje najwyższy poziom obsługi prawnej. Zaangażowanie naszych wspólników ma niebagatelne znaczenie, biorąc pod uwagę fakt, że w ich gronie znajdują się doskonale wykwalifikowani prawnicy, a także specjalista z dziedziny ekonomii, dysponujący bogatym doświadczeniem w pracy z podmiotami gospodarczymi.

Dzięki tak różnorodnej, ale i świetnie uzupełniającej się kadrze, możemy na każdą sprawę spojrzeć z szerszej perspektywy

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, maksymalnie zaangażowani w każdy projekt oraz nastawieni na osiąganie najkorzystniejszych rozwiązań dla naszych klientów.

Napisz do nas

biuro@kpr.pl

Strona www

www.kpr.pl

Adres

ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice

Telefon

+48 32 603 04 30
+48 32 603 04 40

Nasz LinkedIn

@zyglicka-i-wspolnicy