Title

Unseen Silence

 
unseen_logo
 

Unseen Silence to spółka zajmująca się tworzeniem gier komputerowych. Powstała w roku 2020 jednak początki pracy przy pierwszych tytułach sięgają roku 2019. Ideą przyświecającą jej założeniu jest stworzenie rozpoznawalnej światowej marki i tworzenie tytułów plasujących się w segmencie gier premium.

Założyciele Unseen Silence od lat są związani z szeroko pojętym rynkiem gamingowym, są to czynni gracze i uczestnicy turniejów Warhammer Fantasy Battla. Z wykształcenia prawnicy.

Spółka ma ambicję stworzyć oryginalny model biznesowy łączący wszystkie segmenty rynku. Chce tworzyć gry dostępne na wszystkie możliwe platformy gamingowe: komputery PC, konsole i urządzenia mobilne. Swoje projekty opiera na dobrych wzorach, m.in. na 11bit studios i Paradox Interactive oraz na współpracy ze znanymi i doświadczonymi partnerami w branży. Największymi atutami spółki są jej twórcy, którzy myślą w sposób wielowymiarowy i wieloplatformowy i pracują w niej z pasji i miłości do gier. Jako akcjonariusze angażują w nią także swoje własne środki finansowe. To im przede wszystkim zależy na rozwoju firmy i jej sukcesach. Myślą o spółce niestereotypowo - chcą dać projektom długie życie, wykraczające daleko poza premierę gry. Pragną zyskiwać i gromadzić wokół siebie graczy, którzy potem będą mogli żyć grą, przywiązywać ich do stworzonego świata, w którym będą mogli potem żyć. Stąd myślenie długofalowe – rozwojowe, planowanie wykraczające poza jeden projekt.

Strona www

unseensilence.pl

Adres

ul. Czerwonego Krzyża 4/15, 00-377 Warszawa

Nasz Twitter

@silence_unseen

Nasz Facebook

@unseensilence

Nasz LinkedIn

@unseensilence