Title

Grupa Kapitałowa Passus S.A.

 
 

Grupę Kapitałową Passus S.A. tworzą spółki Passus S.A., Chaos Gears sp. z o.o. oraz Wisenet sp. z o.o. Grupa w 2020 roku osiągnęła rekordowe w historii przychody, które wyniosły blisko 43 mln zł i były o ponad 10% wyższe niż w 2019 roku. W 2020 zysk netto wyniósł blisko 2 mln i r/r był niemal trzykrotnie wyższy. EBITDA za 2020 rok wyniosła 5,6 mln zł.

Passus Spółka Akcyjna jest notowanym na NewConnect, polskim producentem oraz integratorem zaawansowanych rozwiązań IT służących do zapewnienia wydajności i ciągłości działania sieci i aplikacji. Oferuje też rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa IT.

Spółka jest producentem systemu Sycope oferowanego w Polsce i zagranicą. Współpraca z firmami dystrybucyjnymi Nuvias oraz KSE zapewnia dostęp systemu Sycope min. w Niemczech, krajach Europy Centralnej oraz wchodzących w skład WNP. Spółka jest też partnerem renomowanych światowych producentów, w tym m.in. firm: Riverbed, Symantec, Netscout, Cisco, Splunk, Tenable oraz Fudo Security. Klientami Spółki są m.in.: T-Mobile, Polkomtel, Enea, Grupa ING, Ikea Polska, Gaz System, Alior Bank, Orange, PKO BP, Acco Brands, DSV, Narodowy Bank Polski, Spółki Grupy PKP S.A.

Chaos Gears jest partnerem Amazon Web Services o statusie Advanced Consulting Partner. Realizuje innowacyjne projekty informatyczne w chmurze publicznej, w tym m.in.: projekty migracji, świadczy usługi w obszarze Cloud Manage Services, zajmuje się monitorowaniem usług i aplikacji oraz optymalizacją kosztów działania rozwiązań chmurowych. Tworzy wysoko dostępne i odporne na awarie ośrodków obliczeniowych aplikacje z wykorzystaniem technologii Serverless.

Wisenet specjalizuje się w realizacji projektów informatycznych z bezpieczeństwa IT w szczególności SIEM, SOAR i DAM oraz świadczy usługi doradztwa oraz profesjonalnego wsparcia 24/7. Klientami Wisenet są największe polskie firmy i instytucje w tym m.in.: Allianz, Energa, Link4, Netia, Orlen, PGE, PKO Ubezpieczenia, Play, PLK, Polkomtel, PZU oraz T-Mobile.

Napisz do nas

passus@passus.com

Strona www

www.passus.com

Adres

ul. Goraszewska 19, 02-910 Warszawa

Telefon

+48 695 444 803

Nasz YouTube

@passus

Nasz LinkedIn

@passus