PKO TFI
PKO TFI

www.pkotfi.pl

PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA (PKO TFI) to największe detaliczne towarzystwo funduszy inwestycyjnych w Polsce, zarządzające aktywami należącymi do ponad miliona Klientów. PKO TFI jest spółką należącą do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego SA (PKO Bank Polski), największego banku w Polsce i jednej z największych instytucji finansowych w regionie.

Naszym atutem jest doświadczony i stabilny od wielu lat zespół zarządzających aktywami, wielokrotnie nagradzany za wypracowane wyniki funduszy inwestycyjnych.

Jako jedno z nielicznych towarzystw funduszy inwestycyjnych mamy doświadczenie w zarządzaniu funduszem cyklu życia – od 2012 roku opieramy na nim nasze produkty emerytalne. Otrzymaliśmy za nie liczne nagrody i wyróżnienia.

Oferujemy PPK na bardzo korzystnych warunkach finansowych. Pracodawcom oferujemy pełne wsparcie w procesie utworzenia PPK oraz bezpłatną Aplikację iPPK, wspierającą obsługę Pracowniczych Planów Kapitałowych, współpracującą z systemami kadrowo-płacowymi firm. Natomiast Pracownikom zapewniamy obsługę PPK za pośrednictwem bezpłatnego serwisu i-fundusze.pl oraz w około 1000 oddziałach PKO Banku Polskiego.