PFR Portal PPK
PFR Portal PPK

pfrportal.pl

PFR Portal PPK sp. z o.o. jest częścią Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju, w ramach której odpowiada za prowadzenie działalności określonej w ustawie o Pracowniczych Planach Kapitałowych.

Misją PFR Portal PPK jest gromadzenie oraz udzielanie informacji o funkcjonowaniu PPK, tak, aby nowo wprowadzany system oszczędzania został wdrożony jak najbardziej efektywnie.

Spółka, jako centrum kompetencji w programie PPK, prowadzi stronę www.mojeppk.pl, jedyne oficjalne źródło informacji o funkcjonowaniu PPK oraz szereg bezpłatnych działań informacyjno-edukacyjnych na temat PPK.

W ramach zarządzania PFR Portal PPK dostarcza niezbędnych informacji pracodawcom i pracownikom, a także prezentuje oferty instytucji finansowych. Na stronie www.mojeppk.pl regularnie umieszczane są materiały informacyjne, najnowsze interpretacje prawne i podręczniki PPK do pobrania w kilku wersjach językowych.

Spółka organizuje bezpłatne szkolenia dla pracodawców i pracowników, które pozwalają na przekazanie oficjalnych i rzetelnych informacji na temat PPK. Oprócz szkoleń dot. PPK pracownicy mogą skorzystać również z cyklu webinarów i podcastów.

Pobierz prezentację: PPK – oszczędzanie się opłaca