speaker-info

Piotr Borowski

Członek Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

 

O wykładowcy

Członek Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. , odpowiedzialny za Pion Operacji, Regulacji i Finansów GPW.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studiów MBA. Posiada licencję maklera papierów wartościowych. Od początku kariery zawodowej związany z polskim rynkiem kapitałowym. Pełnił funkcje menedżerskie w bankach i domach maklerskich, był członkiem Zarządu Izby Domów Maklerskich, pracował jako konsultant w projektach doradczych dot. rozwoju rynków kapitałowych. Z GPW związany od 2007r., gdzie do 2016r. pracował w obszarze strategii i analiz, relacji inwestorskich i rozwoju biznesu. Od sierpnia 2018 r. członek Zarządu GPW. Pełni również funkcję członka Komitetu Zarządzającego Federacji Giełd Europejskich w Brukseli (FESE).

Moje wykłady

Spotkanie z Zarządem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Sala E

Spotkanie zostało zakończone. Archiwalny zapis nagrania pojawi się w tym miejscu najpóźniej 5 grudnia 2020 r. Uczestników Konferencji poinformujemy o tym fakcie również drogą mailową.

Dostęp bezpłatny po rejestracji
Weź udział