speaker-info

Piotr Barczuk

Ekspert w Biurze Innowacji PKN ORLEN S.A.

 

O wykładowcy

Absolwent Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego, doktor nauk chemicznych, ekspert w dziedzinie nanotechnologii, elektrochemii i katalizy. Pracował w wielu prestiżowych ośrodkach badawczych, m.in. Univeriste de Geneve (Szwajcaria), Universitat Erlangen-Nuremberg (Niemcy), Nanyang Technological University (Singapur), Centrum Nowych Technologii przy Uniwersytecie Warszawskim. Autor licznych publikacji naukowych. Uczestniczył w wielu międzynarodowych projektach badawczych prowadzonych we współpracy z jednostkami badawczymi i partnerami biznesowymi, mających na celu rozwój innowacyjnych technologii w dziedzinie pozyskiwania energii słonecznej, ogniw paliwowych i katalizatorów przemysłowych. Zdobył doświadczenie w pracy w startupie, gdzie współprojektował nowe rozwiązania w zakresie ogniw paliwowych.

Od ponad dwóch lat zatrudniony jako ekspert ds. innowacji w Biurze Innowacji PKN Orlen – odpowiedzialny za identyfikację innowacyjnych rozwiązań i poszukiwanie możliwości efektywnych wdrożeń nowych technologii. Koordynował prace mające na celu opracowanie Strategicznej Agendy Badawczej w PKN Orlen – dokumentu określającego kierunki rozwoju innowacji i nowych technologii w PKN Orlen na kolejne 10 lat.

Moje wykłady

Innowacje w PKN ORLEN

Sala D

Wystąpi Pani Patrycja Panasiuk, Z-ca Dyrektora Wykonawczego ds. Strategii i Innowacji oraz Relacji Inwestorskich i Pan Piotr Barczuk, Ekspert w Biurze Innowacji. Spotkanie zostało zakończone. Archiwalny zapis nagrania pojawi się w tym miejscu najpóźniej 5 grudnia 2020 r. Uczestników Konferencji poinformujemy o tym fakcie również drogą mailową.

Dostęp bezpłatny po rejestracji
Weź udział