speaker-info

January Ciszewski

JR HOLDING ASI S.A.

 

O wykładowcy

January Ciszewski – przedsiębiorca, inwestor indywidualny, obecny na polskim rynku kapitałowym od początku jego istnienia. Jest głównym akcjonariuszem i Prezesem Zarządu notowanej na rynku NewConnect Spółki JR HOLDING ASI S.A. Współtworzył lidera polskiego rynku fotowoltaiki – Columbus Energy S.A., którego wartość rynkowa przekroczyła w ostatnim czasie 3 mld zł. Jest także jednym z głównych akcjonariuszy notowanego na GPW wydawnictwa gier komputerowych All In! Games S.A. oraz producenta gier komputerowych One More Level S.A. W swojej karierze przeprowadził bardzo wiele transakcji M&A na rynku publicznym.

Twórca nowatorskiego modelu przywracania wartości giełdowych spółek, które dzięki wprowadzeniu do nich nowego biznesu odzyskują drugą młodość oraz osiągają kapitalizację wielokrotnie wyższą od dotychczasowej.

Specjalista w zakresie finansów i rynków kapitałowych, od ponad 25 lat aktywnie funkcjonujący na giełdzie będąc jednym z najaktywniejszych inwestorów giełdowych.

Moje wykłady

Fotowoltaika, gaming, biotechnologia i innowacje, czyli w co i dlaczego inwestuje January Ciszewski oraz w co planuje inwestować w przyszłości

Sala B

Spotkanie zostało zakończone. Archiwalny zapis nagrania pojawi się w tym miejscu najpóźniej 5 grudnia 2020 r. Uczestników Konferencji poinformujemy o tym fakcie również drogą mailową.

Dostęp premium
Weź udział