speaker-info

dr Emil Łobodziński

Biuro Maklerskie PKO Banku Polskiego

 

O wykładowcy

Doradca inwestycyjny (247), CFA

Od 14 lat związany z rynkiem kapitałowym jako analityk i zarządzający funduszami. Ekspert w dziedzinie rynków finansowych, w szczególności analizy spółek, zarządzaniu portfelem oraz funduszy inwestycyjnych. Doświadczenie praktyczne zdobywał pracując zarówno w Towarzystwach Funduszy Inwestycyjnych jak i w Domu Maklerskim. Aktualnie pracuje w BM PKO BP, gdzie odpowiada za doradztwo inwestycyjne i portfele modelowe.

W ramach działalności edukacyjnej jest stałym komentatorem rynku finansowego w prasie, telewizji i radiu. Prowadzi szkolenia na kursach przygotowujących do egzaminu na doradców inwestycyjnych oraz dla kandydatów na członków rad nadzorczych Skarbu Państwa. Jest absolwentem oraz współpracownikiem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Moje wykłady

Podstawy inwestowania w akcje

Sala D

Wykład w ramach Szkoły Giełdowej. Spotkanie zostało zakończone. Archiwalny zapis nagrania pojawi się w tym miejscu najpóźniej 5 grudnia 2020 r. Uczestników Konferencji poinformujemy o tym fakcie również drogą mailową.

Dostęp bezpłatny po rejestracji
Weź udział

Inwestycyjny bieg przez płotki – jak go wygrać?

Sala D

Spotkanie zostało zakończone. Archiwalny zapis nagrania pojawi się w tym miejscu najpóźniej 5 grudnia 2020 r. Uczestników Konferencji poinformujemy o tym fakcie również drogą mailową.

Dostęp bezpłatny po rejestracji
Weź udział