speaker-info

Dawid Wrona

Dyrektor sprzedaży Echo Investment S.A.

 

O wykładowcy

Dawid Wrona rozpoczął pracę w Echo Investment w 2017 r. i jest w spółce dyrektorem sprzedaży w dziale mieszkaniowym. Wcześniej współpracował m.in. z Dom Development, Marvipol oraz z czołowym deweloperem w Rumunii – Impact Developer & Contractor.

Jako dyrektor sprzedaży, Dawid Wrona odpowiada za realizację polityki sprzedażowej spółki oraz działania mające na celu zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta. Podlegają mu będą wszystkie projekty mieszkaniowe Echo Investment. Wprowadził spółkę do czołówki największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce, sprzedających rocznie blisko 2 tys. mieszkań w pięciu największych miastach w kraju.

Dawid Wrona ma blisko dwadzieścia lat doświadczenia zdobytego we wszystkich segmentach rynku mieszkaniowego. W latach 2002-2014 związany był z Dom Development, gdzie awansował aż do stanowisk zastępcy dyrektora sprzedaży i marketingu, a następnie pełnomocnika zarządu.

W Marvipolu pracował jako dyrektor sprzedaży. W ostatnim czasie doradzał w stworzeniu i wdrożeniu strategii sprzedażowo-marketingowej jednemu z największych rumuńskich deweloperów – Impact Developer & Contractor.

Moje wykłady

Debata: Jak covid zmienił rynek nieruchomości? Czyli o tym, czy mimo pandemii wciąż warto inwestować w na tym rynku

Sala D

Spotkanie zostało zakończone. Archiwalny zapis nagrania pojawi się w tym miejscu najpóźniej 5 grudnia 2020 r. Uczestników Konferencji poinformujemy o tym fakcie również drogą mailową.

Dostęp bezpłatny po rejestracji
Weź udział