WallStreet 24 on-line

 

Konferencja WallStreet to największe i najważniejsze spotkanie inwestorów giełdowych w Polsce i Europie Środkowej. Jest realizowana przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) nieprzerwanie od ponad 20 lat. Wydarzenie przyciąga rokrocznie ponad 1000 uczestników!

Aż 3 dni bogatego programu

W trakcie trzech dni konferencji odbywają się dziesiątki wykładów z najlepszymi w kraju ekspertami, paneli dyskusyjnych i debat gospodarczych. Inwestorzy mają możliwość spotkania się z zarządami ponad stu spółek giełdowych, przedstawicieli biur maklerskich, TFI, firm oferujących inwestycje alternatywne, start-up’ów oraz kluczowych instytucji rynkowych. Co roku gośćmi specjalnymi są też najwięksi polski inwestorzy indywidualni z listy Forbes 100, m.in. Jan Kulczyk, Zbigniew Jakubas, Leszek Czarnecki, Dariusz Miłek czy Adam Kiciński, a także światowej sławy traderzy. Konferencja jest także szeroko relacjonowana w mediach ogólnopolskich oraz specjalistycznych portalach giełdowych i ekonomicznych. 

Tym razem wyjątkowo on-line

Również w tym roku w czerwcu inwestorzy indywidualni mieli spotkać się z innymi uczestnikami polskiego rynku kapitałowego w hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem. Nieoczekiwana sytuacja związana z pandemią Covid-19 i aktualną zupełnie nową rzeczywistością spowodowała, że tegoroczna edycja konferencji WallStreet wyjątkowo zostanie zrealizowana w dniach 25-27 listopada 2020 r. wyłącznie w formie wirtualnej z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi, technologii i kanałów komunikacji. Decyzję taką podjęliśmy przede wszystkim w trosce o naszych uczestników, partnerów, jak również prelegentów. 

Spotkania z najlepszymi ekspertami i spółkami

Bez względu na okoliczności, Stowarzyszenie chce zapewnić inwestorom indywidualnym możliwość bezpośredniego kontaktu z najlepszymi analitykami giełdowymi i przedstawicielami spółek notowanych na GPW i NewConnect, podobnie jak miało to miejsce na poprzednich, stacjonarnych edycjach Konferencji. Ma to szczególne znaczenie obecnie ze względu na wciąż dużą zmienność rynku oraz niepewność co do przyszłości gospodarki i kierunku, w którym będzie podążał rynek kapitałowy w końcówce 2020 r. oraz w 2021 r. Na te i wiele innych pytań będziemy chcieli odpowiedzieć podczas Konferencji.

Jesteśmy przekonani, że tegoroczny nowy format wydarzenia pozwoli na dotarcie nie tylko do dotychczasowych uczestników WallStreet, ale przede wszystkim wielokrotnie poszerzy grono biorących udział w Konferencji inwestorów.

Jaka będzie tegoroczna Konferencja?

Wirtualny format tegorocznego WallStreet będzie się opierał na wykładach i debatach on-line realizowanych w profesjonalnym studiu konferencyjnym umiejscowionym na głównym parkiecie GPW w Warszawie oraz poprzez platformę webinarową. Uczestniczące w wydarzeniu spółki będą miały możliwość bezpośredniego kontaktu z zainteresowanymi inwestorami w nowej odsłonie Targów Twoje Inwestycje on-line oraz w ramach prezentacji inwestorskiej „na żywo” w formie webinaru podczas Forum Akcjonariat on-line. Zapis wszystkich prezentacji spółek będzie również dostępny po zakończeniu wydarzenia, co pozwoli na dotarcie również do osób nieuczestniczących bezpośrednio w Konferencji na wiele tygodni po jej zakończeniu.

 

ORGANIZATOR KONFERENCJI

 

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

 

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) to największa organizacja inwestorska w Polsce, zrzeszającą obecnie ponad 16 tysięcy inwestorów. 

Mamy największą bazę edukacyjną w Polsce

Zgromadziliśmy największą bazę wiedzy na temat rynków finansowych i inwestowania, zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Obecnie mamy w naszych zasobach ponad 200 godzin materiałów wideo i setki atrakcyjnych publikacji, które zapewnią Ci praktyczną edukację na najwyższym poziomie. Coraz częściej edukujemy on-line, zapraszając na nasze webinary ekspertów rynkowych, dzięki czemu nasza baza stale rośnie! Zdecydowaliśmy, że od teraz członkowie SII będą mieli bezpośredni wpływ na tematy nagrań, będziemy zbierać Wasze sugestie w ankietach, a następnie tłumaczyć wybrane przez Was zagadnienia, rozwiązywać Wasze problemy i odpowiadać na Wasze pytania.

Realizujemy największe konferencje edukacyjne w Polsce

Co roku organizujemy największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Polsce, konferencję inwestorską WallStreet.

Z kolei w 2020 roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy w Warszawie targi edukacyjne Forum Finansów i Inwestycji, w którym wzięło udział na ponad 3000 uczestników oraz kilkadziesiąt podmiotów z branży finansów, edukacji finansowej i nieruchomości. Członkowie SII mają pierwszeństwo zapisu we wszystkich organizowanych przez nas wydarzeniach, a w wyżej wspomnianych mogą uczestniczyć za darmo! 

Mamy własne e-czasopismo „Akcjonariusz”

Wydajemy e-czasopismo Akcjonariusz, kierowane głównie do początkujących i średnio zaawansowanych inwestorów. Każdy członek SII otrzymuje Akcjonariusza za darmo na swoją skrzynkę pocztową.

Pomagamy w doskonaleniu warsztatu analitycznego

Realizujemy projekty analityczne, w których pokazujemy warsztat profesjonalistów. Tutaj prezentujemy największą zmianę! Zgodnie z Waszymi prośbami odchodzimy od statycznych projektów i analiz w formie artykułów na rzecz analiz oraz sesji pytań i odpowiedzi (Q&A) na żywo w formie wideo. Każdy członek SII przynajmniej raz w tygodniu ma możliwość wzięcia udziału w webinarze analitycznym, w którym komentujemy bieżącą sytuację giełdową, pokazujemy jak należy dokonywać analizy inwestycji. Prowadzimy Portfel SII na realnym rachunku maklerskim i tłumaczymy wszystkie decyzje inwestycyjne. 

Mamy profesjonalne narzędzia analityczne

Jeśli z kolei nie masz czasu na codzienną analizę setek wykresów giełdowych, nasze narzędzie ATskaner pomoże Ci spersonalizować sygnały techniczne. Dzięki naszemu serwisowi i jego systemowi indywidualnych alertów już nigdy nie przegapisz okazji inwestycyjnych ani sygnałów ostrzegawczych.

Chronimy Wasze prawa!

Naszą statutową działalnością jest ochrona praw inwestorów indywidualnych. W Waszym imieniu uczestniczymy w Walnych Zgromadzeń spółek giełdowych, udzielamy Wam setek porad prawnych, a w przypadku jawnego naruszenia praw inwestorów podejmujemy interwencje. Uczestniczymy też w procesie legislacyjnym, opiniując projekty ustaw dotyczących rynku finansowego. Pojedynczy inwestor nie ma często szans w konfrontacji przeciwko „dużym” inwestorom, czy instytucjom finansowym, ale razem możemy więcej i już wielokrotnie udowodniliśmy, że wspólnie potrafimy walczyć o Wasz interes oraz Wasze prawa!

Mamy największą w Polsce bazę zniżek dla inwestorów

Inwestowanie na giełdzie to też dodatkowe wydatki. Członkostwo w SII pozwala je ograniczyć. Oferowany przez naszych partnerów wachlarz zniżek na prowizje w domach maklerskich, szkolenia giełdowe oraz prasę finansową i książki ekonomiczne daje setki złotych oszczędności rocznie. Bonusowo nasi członkowie mają możliwość korzystania z ubezpieczeń grupowych na preferencyjnych warunkach.

 

SII – Wspieramy Inwestorów!

 

Dołącz do SII