UNIMOT S.A.
UNIMOT S.A.

 

Chcesz porozmawiać z przedstawicielem UNIMOT S.A. w trakcie Konferencji WallStreet 24 on-line?

Wyślij maila z prośbą o kontakt na biuro@sii.org.pl.
Z inwestorami rozmawiał będzie Adam Sikorski, Prezes Zarządu UNIMOT S.A.

Zapraszamy na prezentację inwestorską UNIMOT S.A. w piątek 27 listopada o godzinie 12:00.

Przed prezentacją zapraszamy na czat ze spółką UNIMOT S.A.,
w piątek 27 listopada o godzinie 10:00


W konferencji ze strony spółki udział weźmie:

Adam Sikorski, Prezes Zarządu UNIMOT S.A.Adam Sikorski
Prezes Zarządu UNIMOT S.A.

Od 1992 r. współtworzy Grupę Kapitałową UNIMOT. Od sierpnia 2018 r. Prezes Zarządu, wcześniej Przewodniczący Rady Nadzorczej. Jest certyfikowanym członkiem The John Maxwell Team jako licencjonowany trener, nauczyciel i mówca motywacyjny. Jest także inicjatorem powołania i prezesem stowarzyszenia Polska Grupa Motoryzacyjna.

UNIMOT to niezależna grupa kapitałowa, oferująca klientom hurtowym i detalicznym produkty paliwowe (ON, biopaliwa, LPG), gazowe (gaz ziemny, LNG), energię elektryczną, panele fotowoltaiczne, produkty asfaltowe i oleje.

Dominująca spółka UNIMOT S.A., notowana na głównym parkiecie GPW w Warszawie, specjalizuje się w hurtowym obrocie paliwami ciekłymi, głównie olejem napędowym oraz w sprzedaży produktów asfaltowych. Popularny diesel jest kupowany u krajowych koncernów lub sprowadzany do Polski, a następnie dystrybuowany do klientów z wykorzystaniem kilkunastu baz paliwowych na teranie całego kraju. Produkt trafia najczęściej do klientów z branży transportowo-logistycznej. Spółka jest także obecna na rynku detalicznej sprzedaży paliw, tworząc sieć niezależnych stacji paliw pod marką AVIA.

Pozostałe spółki z Grupy Kapitałowej UNIMOT rozwijają działalność w perspektywicznych sektorach gazu ziemnego i energii elektrycznej, w tym na rynku OZE.