IFIRMA SA
IFIRMA SA

 

Zapraszamy na prezentację inwestorską IFIRMA SA w piątek 27 listopada o godzinie 13:00.

W konferencji ze strony spółki udział weźmie:

Wojciech Narczyński, Prezes Zarządu IFIRMA SAWojciech Narczyński
Prezes Zarządu IFIRMA SA

Współtwórcza i główny akcjonariusz IFIRMA SA,. Niegdyś projektant oprogramowania i baz danych, dziś Prezes Zarządu. Posiada silne skłonności matematyczne. Prywatnie neofita nart biegowych i pilot amator.

IFIRMA SA to wrocławska spółka notowana na GPW. Od 2001 roku nasz główny filar stanowi księgowość internetowa. Oferujemy 3 rodzaje produktów dedykowanych dla sektora MŚP: księgowość internetową, biuro rachunkowe online oraz program do faktur.

Obecnie ifirma.pl to największy tego typu serwis w Polsce. Zatrudniamy blisko 200 pracowników w 3 lokalizacjach. W ciągu 20 lat pomogliśmy zarejestrować 360 tysięcy firm i zaufało nam blisko 1,2 miliona użytkowników. Ponadto zajmujemy się rekrutacją, outsourcingiem kadr IT, tworzeniem oprogramowania, a 12 listopada uruchomiliśmy nowy projekt pod nazwą Firmbee. Jest to aplikacja przeznaczona na rynek międzynarodowy, dzięki której freelancerzy i start-upy mogą o wiele efektywniej rekrutować, zarządzać projektami i kontrolować finanse.

Stabilny rozwój IFIRMA SA sprawia, że od 2011 roku nieprzerwanie wypłacamy akcjonariuszom dywidendę, na którą przeznaczamy od 30 do 70% zysków netto. Co więcej, jesteśmy pierwszą spółką w Polsce, która przyjęła politykę kwartalnej wypłaty dywidendy.