All in! Games
All in! Games

 

Zapraszamy na prezentację inwestorską All In! Games S.A. w czwartek 26 listopada o godzinie 12:00.

W konferencji ze strony spółki udział wezmą:

Piotr Żygadło, Prezes Zarządu, All in! GamesPiotr Żygadło
Prezes Zarządu, All in! Games

Piotr Żygadło zajmuje się działalnością związaną z tworzeniem i wydawaniem gier komputerowych na stanowiskach kierowniczych i zarządczych od 2006 roku. Wtedy to był jednym ze współtwórców studia deweloperskiego Artifex Mundi Sp. z o. o. Pełnił w niej później rolę Wiceprezesa Zarządu, dyrektora operacyjnego oraz szefa studia krakowskiego. Jako producent, dyrektor wykonawczy lub zarządczy był związany również z innymi spółkami, a do All in! Games dołączył w grudniu 2018, by w czerwcu 2020 roku zostać prezesem Zarządu. Piotr Żygadło ukończył Wydział Górniczy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, na kierunku Zarządzanie i Marketing, a zdobyte doświadczenie w branży gier stawia go w gronie ekspertów w dziedzinie produkcji, wydawania i sprzedaży gier, a także trendów i sytuacji w tej gałęzi gospodarki.

Adam Sikora, PR Manager All in! GamesAdam Sikora
Adam Sikora to PR Manager w wydawnictwie gier komputerowych notowanym na GPW, All in! Games. Zajmuje się w spółce PR-em korporacyjnym, prowadzi działania media relations, opracowuje i wdraża strategię komunikacji oraz współpracuje z poszczególnymi działami, w celu budowania wizerunku wiarygodnej i rzetelnej firmy o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym.

Czat ze spółką All In! Games
odbędzie się w czwartek 26 listopada o godzinie 14:00


All in! Games to wydawca gier na komputery osobiste i konsole z siedzibą w Krakowie, działający w branży growej od końca 2018 roku. Firma pracuje nad polskimi i międzynarodowymi projektami, a wśród jej tytułów jest m.in. bardzo głośny i wyczekiwany Ghostrunner (studio One More Level, współwydawca 505 Games). Zadebiutował on 27 października 2020, otrzymuje wysokie noty od graczy oraz recenzentów, a jego koszt produkcji w wysokości 2,5mln euro zwrócił się już pierwszego dnia po premierze. W portfolio krakowskiego wydawnictwa znajdują się również takie gry jak Alaloth – Champions of The Four Kingdoms (Gamera Interactive), Chernobylite (The Farm 51), Paradise Lost (studio PolyAmorous), czy też Tools Up! (The Knights of Unity). Od 2020 roku, po połączeniu ze spółką Setanta, All in! Games jest notowany na Głównym Rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Zapraszamy na oficjalną stronę firmy, by dowiedzieć się więcej o All in! Games.