Chat with us, powered by LiveChat

10 powodów

dla których powinieneś przyjechać na WallStreet 21

1. WallStreet jest uważana za najlepszą

Konferencja WallStreet w ocenie 15 tysięcy uczestników poprzednich edycji jest najlepszym tego typu wydarzeniem w Polsce. Tak wysokie oceny to niewątpliwie efekt 20 lat historii i doświadczeń związanych z organizacją tego eventu, które sprawiły, że dziś Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych może gwarantować ofertę konferencyjną najwyższej jakości, dedykowaną dla inwestorów indywidualnych i środowiska związanego z rynkiem finansowym.


2. Dostęp do wiedzy na najwyższym poziomie

W trakcie Konferencji odbędzie się blisko 40 wykładów i paneli dyskusyjnych o sytuacji rynkowej, poszczególnych sektorach rynku, na temat zasad i reguł inwestowania, analizy fundamentalnej spółek, psychologii inwestowania, analizy technicznej, forex czy nieruchomości. Innymi słowy każdy inwestor znajdzie coś wartościowego dla siebie.


3. Najlepsi ekonomiści, analitycy i zarządzający

Konferencja WallStreet to idealne miejsce nie tylko do wysłuchania najlepszych specjalistów z rynku, ale przede wszystkim do bezpośredniej wymiany poglądów z profesjonalistami rynków finansowych. Podczas WallStreet 21 swoje wystąpienia będą mieli m.in. Jarosław Grzywiński – Prezes Zarządu GPW, Sebastian Buczek – Prezes Quercus TFI S.A., Wojciech Białek – CDM Pekao, Włodzimierz Liszewski – Prezes Zarządu Ontima, prof. Robert Gwiazdowski – Centrum im. A. Smitha, Marek Zuber – Ekonomista i analityk.


4. 70 spółek giełdowych na miejscu

Tylko podczas Konferencji WallStreet, w jednym miejscu inwestorzy giełdowi mogą spotkać się z władzami 70 spółek giełdowych. To jedyna okazja, aby z pierwszej ręki, w jednym miejscu uzyskać informacje na temat tak licznej grupy spółek. Wszak wszelkie prawidła mówią, że oprócz bieżącej analizy spółek i jej raportów, rzetelnych informacji o spółce należy szukać u źródła. Konferencja WallStreet daje właśnie uczestnikom taką możliwość.


5. Wysokiej jakości networking

Uczestnicy rynków finansowych zazwyczaj poszukują opinii i poglądów innych inwestorów na licznych forach dyskusyjnych w internecie. Internet jest jednak anonimowy, a poziom dyskusji nierzadko dalece odbiega od standardów komunikacji. Tymczasem Konferencja jest znakomitą okazją do bezpośrednich spotkań, rozmów i nawiązania licznych relacji z ludźmi ze świata biznesu, doświadczonymi inwestorami giełdowymi, grupą najlepszych ekonomistów, analityków i zarządzających.


6. Bogaty program atrakcji wieczornych

Konferencja WallStreet to nie tylko aspekt merytoryczny, ale też bogaty program rozrywkowy. W trakcie Konferencji zaśpiewa dla nas Finalistka Voice of Poland oraz Must be the Music – Natalia Lubrano oraz Anna Rejda z zespołu REJDOPHONE. W piątkowy wieczór uczestnicy będą mieli także okazję, aby rozerwać się podczas gry w Ruletkę, Pokera, Pokera Texas Hold’em, Kości oraz Black-Jacka. Dodatkowo w programie zapewniamy udział w uroczystym bankiecie wieczornym, jak również w zabawie do białego rana w klubie hotelowym.


7. Wypoczynek w wysokiej klasy hotelu Gołębiewskim

Konferencja WallStreet odbywa się w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Jest to znakomitej klasy, a jednocześnie największy w południowo-zachodniej Polsce obiekt Hotelowy. Położenie hotelu pozwala delektować się urokami okolic Karpacza. Oprócz komfortowych pokoi, świetnych posiłków, hotel oferuje m.in. największy w okolicy kompleks basenowy. Ponadto w obliczu znacznie poprawiającej się infrastruktury komunikacyjnej w Polsce.


8. Możliwość uczestnictwa w charytatywnym biegu

Sobotni poranek Konferencji to okazja dla tych, którzy chcą połączyć aktywność z pomocą innym. Przyświeca nam szczytny cel! Za każdą osobę, która weźmie udział w porannym biegu Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych wpłaci kwotę 20 zł na cele charytatywne. W programie specjalnego biegu profesjonalna rozgrzewka oraz rozciąganie po biegu. Tempo biegu umiarkowane, umożliwiające swobodną konwersację.


9. Szkolenie z VSA warte 2467 zł w cenie biletu

Każdy uczestnik WallStret 21 otrzyma w cenie słynne szkolenie VSA Practitioner o wartości 2467 zł od firmy VSA Trader! To ponad 20 godzin unikalnego materiału wideo nagranego przez Tom Williams’a, Rafała Glinickiego (prelegenta tegorocznego WallStreet) oraz Gavina Holmes’a.


10. Prezent LastMinute od SII i "Parkietu"

Razem z naszym głównym partnerem medialnym – gazetą „Parkiet” przygotowaliśmy specjalny prezent: kwartalną prenumeratę dziennika „Parkiet” oraz zniżkę 100 zł na każdy bilet! Aby odebrać prezent, zapisz się na konferencję używając specjalnego kodu „PARKIETWS21”.


Weź udział w WallStreet!

Wybierz pakiet dopasowany najlepiej do Twoich potrzeb.
 • Pakiet Silver

  DOSTĘP DO WSZYSTKICH WYKŁADÓW
 • Udział w ponad 20 wykładach
 • Udział w panelach dyskusyjnych na temat bieżącej sytuacji rynkowej
 • Udział w debatach gospodarczych
 • Możliwość spotkania z przedstawicielami spółek giełdowych, inwestorami i przedsiębiorcami
 • Materiały konferencyjne
 • Przerwy kawowe
 • od 590 zł
 • WYBIERZ BILET
 • Pakiet VIP

  DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH
 • Wszystko z pakietów Silver i Gold
 • Dostęp do specjalnego VIP ROOM’u
 • Miejsca w pierwszych rzędach
 • Dedykowana opieka Concierge'a
 • Lunch w kameralnej sali VIP z obsługą kelnerską
 • 30-minutowy masaż w hotelowym SPA
 • Zobacz pełny opis pakietu
 • 3499 zł
 • WYBIERZ BILET